Qafore dhe vath "ELMAZ"

Shitet nga: gazi 12 Jan 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Për femra
Kompleti eshte i punuar nga ari dhe argjendi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim