Ranac i vjeter nga lekura BACKPACK

Shitet nga: Gazi 12 Jan 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Unisex
Backpack eshte shume i vjeter. Eshte 100% lekure dhe eshte ne gjendje te mire.
Shitet per 100 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim