Zingjir Model 925 Silver Plated /Chanel

Shitet nga: CHANELL 17 Pri 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Unisex
Shiten dy zingjir model 925 / Silver Plated
(set i fytit dhe i dores).
Zingjiret jane punim mbreteror Dragon +Chanel modele te reja dhe l , zingjiret jane te ri paperdor te posa ardhur nga Gjermanija kanë afer 68 gram ,Nderrimi i mundshem me ndoj smart phone.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim