DJ TONY ben muzike ne dasma dhe gezime tjera fam..

Shitet nga: Jeton 08 Gsh 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
DJ TONY ben muzike ne dasma dhe gezime tjera familjare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim