Shes Klarinetin dhe Saksafonin

Shitet nga: Klarinet 06 Jan 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Vushtrri
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Shes klarinetin Jamaha ne gjendje të rregullt Po ashtu Saksafonin
Qmimi i klarinetit 300 Euro
I Saksafonit 300 Euro
Per me shum Info Nr.044 467 459
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim