Gitar elektronike Hohner professional ST Luynx

Shitet nga: Emir osmani 17 Shk 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Vushtrri
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes:gitar elektrike solo profesional Hohner ësht bler ne gjermani dhe ësht n'gjendje t rregullt gjithashtu ka edhe qanten e vett
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim