Kitare elektrike STAGG Germany URGJENT

Shitet nga: Didi 21 Gsh 02:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
URGJENT Shitet kitara elektrike STAGG një nga firmat me te njohura per prodhimin e kitareve Prodhim GJERMAN .
Kitarja është shum e ruajtur si dhe funksionon shum mirë.
Poashtu kemi edhe kitara te tjera akustike dhe elektrike si dhe paisje te tjera muzikore me porosi.
Poashtu nese posedoni STAR KARTELE te Raiffaisen Bank apo TEB ..... ua krijojme mundesine ta beni pagesen e kitareve me rata .Qmimi i diskutueshem?

Per qdo informate tjeter mundeni te Kontaktoni ne nr te tel /wiber on +38649338562
Ju faleminderit per mirekuptim.

Qmimi I diskutueshem.
Ndrrrimi i mundshem me ndonje smart Phone Samsung Galaxy S4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim