bass bufer per vetur alpine 800w

Shitet nga: keni 17 Sht 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
bass bufer per vetur alpine 800w
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim