shes urgjent kitaren

Shitet nga: xxxcc 25 Gsh 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes kitare shum e rujtur 045891495 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim