Procesor per instrumente

Shitet nga: Feriz 01 Mar 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Vushtrri
Procesori osht ne gjendje shum te rregullt dhe pak i perdorun siq shihet edhe ne foto vjen me adapterin e ti origjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim