Korg Pa1X Prophecy

Shitet nga: Fatos 21 Shk 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Vushtrri
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes KORG pa 1x edhe Prophecy ne gjendje te rregullt ,ka ritma te ndryshem dhe i eshte i gatshem per dasma . 049 584 631 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim