Korg Pa1X pro

Shitet nga: Sadedin 14 Qer 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR   1 100 EUR

Komuna: Vushtrri
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shiten pajisjet Korg Pa1X Pro + Mbajtsi + Koferi per sint .
Pajisjet jan ne gjendje te mir pune ka ritme te ndryshme si tallava , popullore , balada etj .
Pajisjet mund te shihen ne foto .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim