Korg Z1 Solo

Shitet nga: drilon 13 Maj 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Vushtrri
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
eshte sint per sollo ka ngjyra tulifare per ma shume muni me ardh me pa edhe wet kush eshte i interesum fotot jon orgjinale per ma lir mos thirrni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim