Korg

Shitet nga: Korgii 01 Dhj 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Vushtrri
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet korg tr. Ne gjendje te rregullt i pa perdorur nkosov te gjitha opsonet i punojn me ngjyra tejet te. Forta igatshëm per dasma etj bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim