Korg

Shitet nga: Korgi 18 Jan 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

799 EUR   1 050 EUR

Komuna: Vushtrri
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes korg pa600 i perdorur shum pak ne gjemdje te rregullt me ritme te 2017 gjitht live ju jap seta me dhjetra se kam shum me ngjyra te forta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim