Sint

Shitet nga: Sintiii 20 Mar 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Vushtrri
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
She's sintin I ardhur prej zvicra esht KEYBOARD 470 esht ne gjendje te shkel qyer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim