Triton le

Shitet nga: Korg 13 Gsh 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Vushtrri
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shesh korg triton le. Ne gjendje te rregullt i persorur vetem privat me ngjyra shum te mira vetem ngjyrat ikam ble150€ edht i ardhur nga gjermanija. Asnje gervoshtje pothuajse iri esht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim