Yamaha psr 9000

Shitet nga: yamaha psr 9000 17 Pri 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shes nje sint yamaha psr 9000 gjende te regul dhe posedon te gjitha senet ritma popullore tallava ngjyra te gjitha dhe jon bajtset e sinti per 2 sinta 044664773----049664773
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim