Dvd

Shitet nga: Brahimi 22 Pri 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Vushtrri
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes ket kasetofon me dvd pioneer ne gjendje shum tmir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim