Mikset

Shitet nga: Korg 13 Gsh 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Vushtrri
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes mikseten yamaha emx 2000 me perforcus esht e ardhur nga suedija pak eperdorne eshtu shum emir mu me ka kusht 950euro deri nkosov
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim