Shiten Mikseta Sllevi dhe CD Player

Shitet nga: Mirelb 03 Sht 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Vushtrri
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shiten Mikseta Sllevi dhe CD Player Se Bashku me Kutin Presim bleres Serioz...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim