Zvoshniku dhe perdor yes

Shitet nga: Kenvud 16 Sht 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Vushtrri
Instrumente : Të tjera
She's perforce sin Kenvud she zvoshnikun Kenvud 700wat perforce si 1000 wat me ftofes 170 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim