Baterit (tupanat) Roland TD-12 V-Drums

Shitet nga: Blerim 25 Jan 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Vushtrri
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Modulli i Roland TD12 V-Drums i posedon të gjitha ngjyrat të cilata i posedon edhe Modulli i TD 20 verzion 1.1 + ngjyrat (SETAT) i ka të gjitha të regullum me daulle defa si dhe ekstra set talava dhe daulle klasike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim