Kik Roland- KD-85 V-Drums si dhe Kalim të Yamaha..

Shitet nga: Blerim 16 Nën 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Vushtrri
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Shes Kik për Bateri (tupana ) elektrike Roland KD-85-V-DRUMS ne gjendje shum shum të rujtun si dhe kalim të Yamaha-së për gjdo informat kontaktoni ne tel 044-208-602
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim