Tupan per darsma dhe ahengje te tjera familjare

Shitet nga: 044146500 13 Pri 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Ju argetoj neper darsma , fejesa , syneti etj. Per me shum kontakto numrin 044146500 (mundeni edhe permes Viberit )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim