flm MERRJEP u shit

Shitet nga: maca 06 Mar 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Kafshet shtëpiak : Mace
maca eshte shume e bukur,eshte e bute e urte dhe shume e shoqerueshme.hane vetem ushqim per mace dhe prodhimet e mishit (sallama etj).Pres vetem te interesuar serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim