Akuarium me bime te gjalla

Shitet nga: Behar 10 Dhj 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   180 EUR

Komuna: Vushtrri
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes akuariumin me dimensione:gjatesi 60cm,gjersi 40cm,lartesi 40.Akuariumi eshte ne gjendje shume te mire dhe ka shume bime te gjalla qe e bejne nje ambient shume te pershtatshem dhe te shendetshem per qdo lloj peshu.Akuariumi vjen me paisjet: driten e neonit, pompen per pastrimim dhe nxemjen me termostat.Gjithashtu ne akuarium jane me shum se 50 peshqi gupi.
Cmimi komplet eshte 130 euroTel. 044 /690-769(viber)
049/433-317

apo permes emailit: behari_ari88@hotmail.com
Tags: akuarium . akuarium me bime . akuarium me bime te gjalla . akfarium me peshqi . peshqi . akvarium . akfarjum bime te gjalla .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim