Akuarium me peshqi

Shitet nga: peshqi 22 Qer 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   100 EUR

Komuna: Vushtrri
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes akuariumin pa peshqi.Me akuarium vjen edhe pompa per pastrim dhe drita e neonit,siq shihet akuariumi nuk eshte drejtekendesh por me kende ne qoshe dmth ma extra.Dimensionet e akuariumit jane 70cm i gjate 40cm i gjere dhe 40 i larte.Tel.
044 -690 769
049 -433 317
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim