Akuarium

Shitet nga: Armend 20 Jan 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Punojm akuarium te ndyshum per shtepi dhe restaurante sipas deshires dhe dekorime te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim