Lopa bars

Shitet nga: valmir 14 Pri 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
shes lopen bars lopa ka 30 kg qumsht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim