Qenin e Shaqrrit 2 vjeqar

Shitet nga: Artoni 28 Shk 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes Qenin e Sharrit, është Qen shumë i mirë për ruajtjen e shtëpis dhe shumë besnik ndaj familjarve, është 20 muaj ende si ka të mbushur 2 vite. Për më shumë Info më kontaktoni në tel 045 523390 edhe viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim