Bubi

Shitet nga: Flamur haradinaj 19 Gsh 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Vushtrri
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet bubi i pasaardhur nga gjermania urgjent bubi i ka 1vjet dhe osht i nje race amerikane shitet per nevoja te mija lus blersit serioz te konraktojn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim