Këlysh i Sharrit

Shitet nga: Feriz 17 Shk 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Vushtrri
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes femrën e Sharrit 3 muajshe. Osht agresive dhe shumë e zhvilluar për moshën që ka. Leh për gjithkë që hyn në oborr. Qmimi i fundit ështe 60 euro. Për info tjera, më thirrni në numrin e tel. 049 - 617 - 705
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim