Labrador femen nje muaj

Shitet nga: Leondrit 21 Gsh 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Vushtrri
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet labradori femen shum i bukur dhe i pashem ka vetem nje muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim