Paster Gjermani

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Gadime e ulet 15 Mar 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Vushtrri
Kafshet shtëpiak : Qen
shitet paster gjermani 90 euro esht i mirr per oborr dhe ka 2 vjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim