Pastorin Gjerman

Shitet nga: ilir 27 Dhj 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Vushtrri
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes Pastorin Gjerman, mosha 2 vjeqar eshte race shume e mire dhe i vaksionuar, arsyea e shitjes eshte mungesa e kujdesit te mjaftuar ne keta muajt e fundit.
Cmimi i shitjes 100 euro me box dhe shtepize.
(100 euro e kam bler qenin, 130 euro boxi dhe 25 euro shtepiza).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim