Pitbull Mashkull shitet urgjent

Shitet nga: Lumbardh 27 Sht 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Vushtrri
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet pitbull mashkull REDNOSE 2 mujsh prinderit jan edhe ne foto MARKO baba SIMBA nana dyt jan rednose pra klyshi osht rednose i paster e shes per arsye kam edhe 2 qen tjer dhe skam ven per kta qmimi i fundit osht 150 euro pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim