Pitbull Red Nose Femer 1 muj e gjys urgjent

Shitet nga: Sh.M 21 Pri 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet pitbull red nose femen mosha 1 muj e gjya .. Ngjendje tmir shendetsore shum e bukur.. Nanen dhe baben red nose

Viber +37744999249
Ipko 049828817
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim