Qen Terrier Border

Shitet nga: drilon 20 Krr 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Vushtrri
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin Terrier Border eshte shume i mire.Eshte mashhkull 1 vjet e 6 muaj.
Pulat nuk i han i ruan nga dhelpra nga kelbsi dhe nga qent tjere.
Eshte shume i ngushum. Naten leh me pa najkon.Eshte i mire edhe per gjueti.
E shes se spo muj mu kujdes per to. Flm per mirekuptim. 045861217 - 045289837TAG.Qen.qenin.terrier.border.klysh.vuqjak.pitbull.zagar.rednose.sharrit.bigor.urgjent.lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim