Qen haski

Shitet nga: giti 08 Nën 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Kafshet shtëpiak : Qen
shes haski orgjinal 7 muajsh
esht shum i zgjuar dhe i degjueshem
gjinia femer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim