Qen pitbull

Shitet nga: meti 08 Pri 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

88 EUR

Komuna: Vushtrri
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes pit bull gjinia F shum e ndegjushme e afrm per familjar e ashper per te huaj ka 1 vjet egjys tash eka kohen mu barsu osht shum e menqur varret ne sene dhe per luftra osht shum e eger ka shum stiila qe smun mija rrok kamnt kurr fuqin eka shum te fort.
ndrrim kisha ba veq me pastor belg.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim