Rotweiler në shitje

Shitet nga: Ismet 10 Jan 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitën këlysh të racës së pastër mbretërore Rotweiler. Klyshët janë shumë të bukur dhe në gjendje të mirë shëndetësore. Për më shumë tel: 044 180 112 dhe mal: mbislimi@gmx.ch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim