Rotweiler

Shitet nga: Ismet 31 Tet 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Kafshet shtëpiak : Qen
Nga data 1 dhjetor për të gjithë ata që duan me rezervua klysh Rotweiler në tel: 044 180 112 dhe mbislimi@gmx.ch
Ju falëminderit per mirëkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim