Vuqnjak

Shitet nga: Enes 09 Mar 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Vushtrri
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet vuqnjak ni mashkul dhe nje femen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim