Zagar

Shitet nga: Murat 23 Mar 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Vushtrri
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes zagarin Ballkans 2 vjeq njek leper dhelper leprin e preferon ma shum edhe e njek me gjat ndrrim i mundshem me matorr dhe telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim