qeni sharrit

Shitet nga: armend 06 Pri 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Vushtrri
Kafshet shtëpiak : Qen
shes qenin e sharrit mashkull 18 muajsh per njerz nuk osht ifshtirr ndersa per qen osht shum agresiv dhe shum ifort ka fitore te shumta permashum na kontakoni ne nr 044 477 558
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim