shitet pitbulli APBT

Shitet nga: muhamet 19 Jan 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Vushtrri
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet pitbulli APBT shum i ngushum per pronar dhe i ashper per gara .shes per arsyje se mduhet me udhtu jasht vendit gjithqysh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim