vuqjak

Shitet nga: reksi 27 Dhj 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Kafshet shtëpiak : Qen
shitet urgjent osht i msum dhe osht shum i rihh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim