Gjela

Shitet nga: Blerim 18 Jan 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Vushtrri
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shes 4 gjela.Eshte hibrid amerikan i kombinuar per mish si dhe per veze.Qmimi 20 euro per cope,i pa diskutueshum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim