Paisje per zogj

Shitet nga: maliq 21 Gsh 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Kafshet shtëpiak : Shpendë
shiten paisje per rritjen e zogjeve (broilerve) te reja dhe te perdorura qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim